| Type | Het Bladbroodje die van het trapezoïdedak Machine vormen |
|---|---|
| Rollen | 13 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | 0.4 - 0.8mm het Comité van de Diktemuur Broodje die Machine voor Tuin, Hotel vormen |
|---|---|
| Gebruik | Wand |
| Machinemacht | 4+4kw |
| Snelheid | 1520m/min |
| werknemer | 1-2only |
| Controlesysteem | PLC Controlesysteem |
|---|---|
| Het vormen van snelheid | 8-20m/min |
| Strijdtype | Kettingoverbrenging |
| garantie | 1 jaar |
| stroomvoorziening | 380V/ 3Phase/ 50Hz (aanpasbaar) |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Verglaasd Golfbladbroodje dat Machine vormt |
| Controlesysteem | PLC controle |
| Grondstoffenbreedte | 1250mm |
| Grondstofdikte | 0.30.6mm |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1250 mm |
| Rolstations | Boven: 12 stations; Onder: 17 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Capaciteit | 18m/min |
|---|---|
| levensduur | 30years |
| Garantie | technisch voor het gehele leven |
| Type | het broodje die van het dakwerkblad machine vormen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Capaciteit | 15m/min |
|---|---|
| Dikte | 1mm |
| Garantie | 12 maand |
| Type | Wandpaneel rolvormen machine |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1220 mm |
| Rolstations | 14Stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1000 mm |
| Rolstations | Bovenste: 11 stations; Omlaag: 12 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Type | Het Broodje die van het dakwerkblad Machine vormen |
|---|---|
| Gebruik | Dak en muur |
| Dikte | 0.30.8mm |
| naam | het regelmatige zelfsluitende broodje die van het dakwerkblad machine vormen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computerbesturingsdoos is verpakt in een kartonnen doos |