| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | het 0.15mm0.4mm Gegalvaniseerde Broodje dat van het Staal Automatische Dak Machine/Dakbladbroodje vo |
| Macht (W) | 4+5.5kw |
|---|---|
| Garantie | 18 maand |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Type | Het Broodje dat van de Kettingoverbrengingstegel Machine vormt |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Breedte | 1250mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Afmeting | 6.7*1.6*1.3m |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.81mm |
| Rollerstation | 18 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Diameter van schacht | Φ70mm |
| Type | het broodje die van het dakwerkblad machine vormen |
|---|---|
| Gebruik | dak |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | Het Metaalbroodje dat van het dakwerkblad Machine vormt |
|---|---|
| materiële breedte | 1250mm |
| Thicknes | 0.30.6mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| type | broodje die machine vormen |
|---|---|
| materiaal | PPGI-GI |
| breedte | 1000mm |
| dikte | 0.30.6mm |
| het levenstijd | meer dan 10 jaar |
| Type | dubbel laagbroodje die machine vormen |
|---|---|
| Gebruik | Dak |
| Materiaal | PPGI-GI |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Machinekleur | blauwe |
|---|---|
| materiële breedte | gegalvaniseerde 1500mm |
| Machine Type | Vloer dek rolvormen machine |
| Machinestijl | De Stijl van Duitsland |
| hoeveel rol | 28 rollen |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Controlesysteem | PLC Controle |
| Scherpe methode | hydraulische besnoeiing |
| het werk snelheid | 8-10m/min |