| Materiaal van de rol | 45# staal |
|---|---|
| codeur | Omron |
| Naam | golfbroodje die machine vormen |
| Snelheid van vorming | 15m/min |
| vermogen | 5.5+5.5KW |
| Rolvormende dikte | 0.3-0.8 mm |
|---|---|
| Broodje die Snelheid vormen | 15-20m/min |
| Productsoort | broodje die machine vormen |
| werkwijze | Knop + Panasonic/Delta touchscreen |
| Hydraulische post | 5.5 KW, 46# Hydraulische olie |
| besturingssysteem | PLC's |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Kracht | 5.5+5.5KW |
| Rollen | 12 posten |
| codeur | Omron |
| Type | Machine voor het vormen van dakplaten |
|---|---|
| Gebruik | Dak en muur |
| Dikte | 0.3-0.8 mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Type | Het golfbroodje dat van het Dakwerkblad Machine vormt |
|---|---|
| Dikte | 0.30.8mm |
| Capaciteit | 20m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Type | het broodje die van het dakwerkblad machine vormen |
|---|---|
| Gebruik | Dakblad |
| Materiaal | PPGI-GI |
| Dikte | 0.30.8mm |
| Capaciteit | 20m/min |
| grondstof | aluminiumblad |
|---|---|
| Type | het broodje die van het dakwerkblad machine vormen |
| Gebruik | dakpaneel |
| Profiel | Op maat |
| het snijden methold | Hydraulische Cut |
| Type | Dakcomité Broodje die Machine met Hydraulisch Knipsel vormen |
|---|---|
| Rollen | 20 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| materiële breedte | 1000 mm, 1250 mm |
| Rollerstations | 12 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | Bovenste: 1200 mm; Omlaag: 1220 mm |
| Rolstations | Bovenste: 12 stations; Omlaag: 15 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |