| Type | Het verglaasde Broodje dat van de Daktegel Machine vormt |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| snelheid | 2m/min |
| Naam | Verglaasd Tegelbroodje die Machine vormen |
| model | HC30-224-1250 |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Afmeting | 8500mm*1200mm*1550mm |
| Rolposten | 18Stations |
| Gewicht | 8,5 ton |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Type | Vroegere het Broodje van tuinenknudson/het Broodje die van het Bladmetaal het Gebruik van Machinesfa |
|---|---|
| Rollen | 18 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | het 0.15mm0.4mm Gegalvaniseerde Broodje dat van het Staal Automatische Dak Machine/Dakbladbroodje vo |
| Certificaat | ISO9001: 2000; Ce |
|---|---|
| Type | het verglaasde blad van het tegeldak |
| Controlesysteem | PLC controle |
| Grondstoffendikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Hoofdkader | 350mm h-Straal |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Type | het broodje die van het dakwerkblad machine vormen |
|---|---|
| Rollen | 17 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Gebruik | dak |
| Scherpe tolerantie | ±1mm |
|---|---|
| codeur | Omron |
| besturingssysteem | PLC's |
| Snijtype | Hydraulisch snijden |
| Materiaal van de rol | 45# staal |
| Type | keten aandrijving tegel rollen vormmachine |
|---|---|
| Dikte | 0.3-0.8 mm |
| Breedte | 1220 mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Materiaalbasis | 300H stalen frame |