| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | het 0.15mm0.4mm Gegalvaniseerde Broodje dat van het Staal Automatische Dak Machine/Dakbladbroodje vo |
| Modelaantal | Dubbele laag rolvormen machine |
|---|---|
| Garantie | 18 maand |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1250 mm |
| Rolstations | 13 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal breedte | 1250 mm |
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Rolstations | 12Stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1200 mm |
| Rolstations | 13 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Modelaantal | Dubbele laag rolvormen machine |
|---|---|
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Per maand | 30 reeksen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | dubbel laagbroodje die machine vormen |
|---|---|
| Gebruik | Dak en muur |
| Capaciteit | 15m/min |
| naam | voedend lijst dubbel het bladbroodje die van het laagdakwerk machine vormen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computerbesturingsdoos is verpakt in een kartonnen doos |
| Type | dubbel laagbroodje die machine vormen |
|---|---|
| Gebruik | Dak |
| Materiaal | PPGI-GI |
| Naam | Dubbele Laag die Machine vormen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | dubbel laagbroodje die machine vormen |
|---|---|
| Gebruik | Dak |
| Materiaal | PPGI-GI |
| Naam | Dubbele Laag die Machine vormen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Kleur | blauw |
|---|---|
| Type | Verglaasd Golfbladbroodje dat Machine vormt |
| Controlesysteem | PLC Controle |
| Grondstoffenbreedte | 1220mm |
| Grondstofdikte | 0.30.6mm |