| Operatiemodus | Buttons + Touch Screen |
|---|---|
| Productsoort | broodje die machine vormen |
| Diameter hoofdas | 75 mm |
| Hoofdmotorvermogen | 5.5 kW |
| Materiaaldikte | 0.30.6mm |
| Controlesysteem | PLC-besturingssysteem |
|---|---|
| Afmeting | 8500mm*1200mm*1550mm |
| Snijtype | Hydraulisch snijden |
| Kleur | Aanpasbaar |
| Naam van het product | Machine voor het vormen van dakplaten |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.45mm-0.60mm |
| Materiaalbreedte | 333mm |
| Rollerstation | 20stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Gebruik | Dakpan |
|---|---|
| Breedte | 1000mm |
| dikte | 0.30.8mm |
| Garantie | 12 maanden |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| Type | Hydraulisch Staalbroodje die Machine C Purlin vormen |
|---|---|
| Dikte | 23MM |
| Ponsen | ja |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Type | Koud walsen vormmachine |
|---|---|
| Gebruik | dak en muur |
| Functie | zelfslot |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| kleur | blauw |
|---|---|
| type | volledige automatisch |
| controlesysteem | PLC controle |
| scherpe methode | hydraulische besnoeiing |
| per maand | 30 reeksen |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | metaalnagel en spoorbroodje die machine vormen |
| Controlesysteem | PLC controle |
| Scherpe methode | Hydraulisch Knipsel |
| per maand | 30 reeksen |
| Type | Automatisch |
|---|---|
| controlesysteem | PLC Controle |
| Scherpe methode | Hydraulisch Knipsel |
| Grondstoffenbreedte | 1000mm |
| vestig jaar | 1996 |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Rolmateriaal | 45# staal, harde chorme |
| Snelheid | op 9m/min, beneden2m/min |
| Dikte van het materiaal | 0.30.6mm |