| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Width | 1220mm |
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal breedte | 1220 mm |
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Rolstations | 18Stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Width | 1220mm |
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Roller Stations | 16Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1219mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1000mm,1200mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Type | dubbel laagbroodje die machine vormen |
|---|---|
| Breedte | 925mm |
| rollen | 12 en 16 rijen |
| Uitgevoerd | Zuid-Afrika |
| de kleur van de machine | Bule |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Controlesysteem | PLC Controle |
| Scherpe methode | hydraulische besnoeiing |
| het werk snelheid | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Controlesysteem | PLC Controle |
| Scherpe methode | hydraulische besnoeiing |
| het werk snelheid | 15m/min |
| Productsoort | broodje die machine vormen |
|---|---|
| Diameter hoofdas | 75 mm |
| Broodje die Snelheid vormen | 15-20m/min |
| Operatiemodus | Buttons + Touch Screen |
| Hydraulische postmacht | 5.5 kW |
| Controlesysteem | PLC-besturingssysteem |
|---|---|
| type aandrijving | Keten aandrijving |
| Snelheid van vorming | 8-20m/min |
| Materiaal | Gegalvaniseerd staal, aluminium, kleurenstaal, roestvrij staal, enz. |
| Snijtype | Hydraulisch snijden |