| Materiaaltype | GI/BGAG |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.45mm-0.60mm |
| Materiaalbreedte | 333mm |
| Rollerstation | 20stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# staal met Chrome-Behandeling |
| Type | Dubbele laag rolvormen machine |
|---|---|
| Capaciteit | 810m/min |
| levensduur | 30years |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Type | Dubbele laag rolvormen machine |
|---|---|
| Materiaal | PPGI-GI |
| Dikte | 0.30.8mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Type | Broodje die Machine vormen |
|---|---|
| Rollen | 19 |
| Rolmateriaal | No.45 Staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | het broodje die van het dakwerkblad machine vormen |
|---|---|
| Capaciteit | 810m/min |
| Dikte | 0.30.8mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Type | dubbel laagbroodje die machine vormen |
|---|---|
| Gebruik | dak en muur |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| type | verglaasd tegelbroodje die machine vormen |
|---|---|
| breedte | 1250 |
| dikte | 0.30.6mm |
| capaciteit | 2-4m/min |
| Afmeting | 7.5*1.5*1.2m |
| Type | Het Broodje die van het dakwerkblad Machine vormen |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Type | Verglaasd tegelbroodje die machine vormen |
|---|---|
| Geschikte Markt | Europees en Amerika |
| Materiaal | PPGI-GI |
| Voltage | 380V of aangepast |
| Arbeider | 1 slechts |