| Type | Broodje die Machine vormen |
|---|---|
| Gebruik | Dak |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | Verglaasd Tegelbroodje die Machine vormen |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Breedte | 1250MM |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| type | dubbel laagbroodje die machine vormen |
|---|---|
| Gebruik | Dak en muur |
| Capaciteit | 2-10m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Type | Broodje die Machine vormen |
|---|---|
| Thickenss | 0.30.8mm |
| snelheid | 20m/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | dak verglaasd tegelbroodje die machine vormen |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Type | U het Metaalbroodje die van Vormpurlin Machine vormen |
|---|---|
| Snelheid | 8-10m/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Type | dubbel laagbroodje die machine vormen |
|---|---|
| Gebruik | dak en muur |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Type | dubbel laagbroodje die machine vormen |
|---|---|
| Materiaal | PPGI-GI |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Type | het broodje die van de blinddeur machine vormen |
|---|---|
| Capaciteit | 8-10m/min |
| Materiaal | PPGI-GI |
| Macht | 4+4KW |
| Arbeider | 1 slechts |