| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Dikte | 0.30.7mm |
| Gebruik | Dak |
| Voltage | 380V of aangepast |
| Macht | 4+4kw |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Snijsysteem | Hydraulische Cut |
| Per maand | 20 reeksen |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Controlesysteem | PLC controle |
| Scherpe methode | Hydraulische besnoeiing |
| Het werk snelheid | 8-10m/min |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 15 m/min |
| Machinegewicht | 3.1T |
| Rollers | 45# staal |
| Type | Rollenvormende machine |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 3.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| Materiaal | PPGigi |
|---|---|
| capaciteit | 4m/min |
| machinegewicht | 4.5T |
| rollen | 45# staal |
| Type | Broodje die Machine vormen |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 4m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 4m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Type | Geglazuurde tegelrolvormmachine |
|---|---|
| Breedte | 1250 |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Capaciteit | 2-4m/min |
| Dimensie | 7.5*1.5*1.2m |