| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Snijsysteem | Hydraulische Cut |
| Per maand | 20 reeksen |
| Geschikt Materiaal | PPGI, GI, Aluminium |
|---|---|
| dikte | 0.30.8mm |
| Breedte | Cutomized |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Tegel die Machine vormen |
| Type | Golfplaten wandpaneel rolvormmachine |
|---|---|
| Gebruik | Muur/Dak |
| Machinevermogen | 4+4KW |
| Snelheid | 15-20m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computer bedieningsdoos is verpakt door kartonnen doos. |
| Gebruik | Muur |
|---|---|
| Type | Wals het vormen van machine koud |
| Dikte | 0.51mm |
| Capaciteit | 20-40m/min |
| Macht | 4.5+3kw |
| rolsations | op 12 en beneden 17 |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Transmissie | Kettingsoverdracht |
| Scherpe methode | PLC hydraulische besnoeiing |
| Macht | 4+4 kW |
| Productie | 812m/min |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Hebei, China (vasteland) |
| Macht (W) | 4+4kw |
| Dimensie | 7*1.5*1.5m |
| Gewicht | 4t |
| Type | Het hoge snelheid Gegalvaniseerde Broodje die van het Dakwerkblad Machine met Hydraulisch Knipsel vo |
|---|---|
| Rollen | 26 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Dimensie | 11*1.3*1.5 m |
| Type | Met hoge weerstand en 1220,1250mm het Voeden Breedte Verglaasd Tegelbroodje dat Machine met 8 vormt |
|---|---|
| Rollen | 10 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Gewicht | 3.2T |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | het 0.15mm0.4mm Gegalvaniseerde Broodje dat van het Staal Automatische Dak Machine/Dakbladbroodje vo |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1250 mm |
| Rolstations | Bovenste: 12 stations; Omlaag: 15 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |