| Type | L het Broodje die van Vormpurlin Machine voor Ondernemingen Burgerlijke Bouw vormen |
|---|---|
| Rollen | 14 |
| Rolmateriaal | No.45 Staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | PLC het Broodje die van U Purlin van het Controlesysteem Machine voor Oude Architectuur vormen |
|---|---|
| Rollen | 14 |
| Rolmateriaal | No.45 Staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 1-1,2 mm |
| materiële breedte | 1000 mm |
| Rollerstations | 18Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Controlesysteem | PLC Controle |
| Scherpe Methode | hydraulische besnoeiing |
| Het werk snelheid | 8-10m/min |
| Macht (W) | 4KW-15KW |
|---|---|
| Garantie | 18 maand |
| Control System | Panasonic PLC |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Type | Omega het Metaalbroodje die van Vormpurlin Machine vormen |
|---|---|
| Snelheid | 0-45m/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computerbesturingsdoos is verpakt in een kartonnen doos |
| Levertijd | 30days |
| Type | Verglaasd tegelbroodje die machine vormen |
|---|---|
| Geschikte Markt | Europees en Amerika |
| Materiaal | PPGI-GI |
| Voltage | 380V of aangepast |
| Arbeider | 1 slechts |
| Modelaantal | rolvormen machine |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20 m/min |
| Gewicht van de machine | 8.7 |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Vervaardiging voor de vervaardiging van de volgende soorten machines: |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal breedte | 1220 mm |
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Rolstations | 16Stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |