| besturingssysteem | PLC's |
|---|---|
| Naam | golfbroodje die machine vormen |
| Rollen | 12 stations |
| Snelheid van vorming | 15-20m/min |
| Transmissie | Ketting |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Dakgootblad die Machine vormen |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Per maand | 30SETS |
| Kleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Snijtype | hydraulisch snijden |
| Stroomvoorziening | 380V/ 3Phase/ 50Hz (aanpasbaar) |
| Snelheid van vorming | 8-20m/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Transmissie | Ketting |
|---|---|
| codeur | Omron |
| Snelheid van vorming | 15-20m/min |
| Machinabasis | H-balk |
| Kracht | 5.5+5.5KW |
| Type | De Muurcomité van het hallo-rib Trapezoïdaal Dak Broodje die Machine voor het Comité van de Dakmuur |
|---|---|
| Gebruik | Wand |
| Machinemacht | 4+4kw |
| Snelheid | 1520m/min |
| werknemer | 1-2only |
| Certificaat | ISO9001: 2000; Ce |
|---|---|
| Type | het verglaasde blad van het tegeldak |
| Controlesysteem | PLC controle |
| Grondstoffendikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Strijdtype | Kettingoverbrenging |
| Materiaal | Gegalvaniseerd staal, aluminium, kleurenstaal, roestvrij staal, enz. |
| stroomvoorziening | 380V/ 3Phase/ 50Hz (aanpasbaar) |
| Het vormen van snelheid | 8-20m/min |
| Type | Tegel vormmachine |
|---|---|
| Macht (W) | 4+4kw |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Type | Geglazuurde tegelrolvormmachine |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Breedte | 1250mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |