| Gebruik | Dak en muur |
|---|---|
| Capaciteit | 15m/min |
| Macht | 4+4KW |
| Gewicht | 5-6T |
| lengte | 78M |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30days |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 reeksen/maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 12 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.81.2mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 22Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 390 mm |
| Rollerstations | 26 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Dikte | 0.30.6mm |
|---|---|
| Snelheid | 4m/min |
| Type | Wals zich het Vormen koud |
| Design | aangepaste |
| Garantie | 1 jaar |
| model | HC30 |
|---|---|
| Type | Wals zich het Vormen koud |
| Tegelnaam | bamboe |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | dak en muur |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Breedte | 1000mm |
| Roller | 45 staal |
| Capaciteit | 10m/min |
| Gebruik | Dak en muur |
|---|---|
| Capaciteit | 15m/min |
| Kracht | 4+4KW |
| Gewicht | 5-6T |
| Lange | 7 tot 8 meter |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |