| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Gebruik | goot |
|---|---|
| Type | aangepaste |
| Lengte | aangepaste |
| Materiaal | DX51 |
| Capaciteit | 10m/min |
| Gewicht | 3000kg-20000kg |
|---|---|
| type | het verglaasde blad van het tegeldak |
| controlesysteem | PLC controle |
| grondstoffenbreedte | 1250mm |
| grondstoffendikte | 0.30.6mm |
| Type | wals zich het vormen koud |
|---|---|
| Gebruik | villa dak |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Productiecapaciteit | 8-12m/min |
| Transmissie | Versnellingsbak of kettings het drijven |
|---|---|
| schachtdia | 70 |
| Markt | Duitsland |
| Rol | 45# staal |
| Capaciteit | 15m/Min |
| Geschikt Materiaal | Galvainzedstaal |
|---|---|
| Gebruik | Dakpurlin |
| Capaciteit | 8-10m/min |
| Ponsen | ja |
| Dikte | 3mm |
| Goedkeuring | ISO |
|---|---|
| Geschikt Materiaal | HRB60 of gelijkwaardig |
| Materiële Dikte | 0.20.6mm |
| Rol | Hoogwaardig 45#-staal |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 12/14Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Diameter van schacht | Φ70mm |
| Gebruik | Wandpaneel |
|---|---|
| Functie | pre-cutting |
| Snelheid | 20m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |