| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 500 mm |
| Dikte | 0.3-0.8 mm |
|---|---|
| Snelheid van vorming | 8-20m/min |
| Afmeting | 8500mm*1200mm*1550mm |
| Totaal vermogen | 5.5+4KW |
| Garantie | 1 jaar |
| Capaciteit | 810m/min |
|---|---|
| levensduur | 15 jaar hierboven |
| macht | 380V of aangepast |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt het controlebord ingepakt door kartondoos. |
| Levertijd | 60days na ontvang goedgekeurde storting. |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| besturingssysteem | PLC's |
| Snelheid van vorming | 15-20m/min |
| Naam | golfbroodje die machine vormen |
| Materiaal van de rol | 45# staal |
| vermogen | 5.5+5.5KW |
|---|---|
| Transmissie | Ketting |
| Spanning | 3Phase van 220V 60HZ |
| Controlesysteem | PLC's |
| Materiaal van de rol | 45# staal |
| Type | Het automatische Verglaasde Broodje die van het het Dakblad van het Tegelstaal Machine met PLC Contr |
|---|---|
| Rollen | 17 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 24m/min |
| Machinegewicht | 3.1t |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| Stroomvoorziening | 380V 50HZ 3-fase |
|---|---|
| Hs-code | 8462219000 |
| Materiaaldikte | 0.30.6mm |
| Productsoort | broodje die machine vormen |
| Hydraulische postmacht | 5.5 kW |
| Gebruik | Wandpaneel |
|---|---|
| Type | CNC Lijn |
| Control System | PLC controle |
| het snijden mehod | hydraulische besnoeiing en Voorgesneden |
| Per maand | 30 reeksen |
| Macht (W) | 4+5.5kw |
|---|---|
| Garantie | 18 maand |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 210m/min |