| Gebruik | Dak |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 4m/min |
| Dekking | 1000mm |
| Machinegewicht | 4.5t |
| Verzending | 40GP |
| Type | Nokafdekplaat Roll vormmachine |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Kleur | zoals u vereist |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| controlesysteem | PLC Controle |
| Scherpe methode | Hydraulisch Knipsel |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| type | verglaasd tegelbroodje die machine vormen |
|---|---|
| breedte | 1250 |
| dikte | 0.30.6mm |
| capaciteit | 2-4m/min |
| Afmeting | 7.5*1.5*1.2m |
| Gebruik | Nagel en spoor |
|---|---|
| Type | Koud walsen vormmachine |
| Dikte | 12mm |
| Capaciteit | 10m/min |
| Power | 4.5+3kw |
| type | het verglaasde blad van het tegeldak |
|---|---|
| controlesysteem | PLC controle |
| grondstoffendikte | 0.30.6mm |
| Certificering | CE ISO |
| Na verkoop | Ingenieurs beschikbaar aan de dienst overzee |
| Gebruik | dak en muur |
|---|---|
| Type | Wals zich het Vormen koud |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Snelheid | 20m/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaaltype | PPGI / GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1200 mm |
| Rollerstations | 12 posten |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |