| Gebruik | Dak en muur |
|---|---|
| Capaciteit | 15m/min |
| Macht | 4+4KW |
| Gewicht | 5-6T |
| lengte | 78M |
| Gebruik | Dak en muur |
|---|---|
| Capaciteit | 15m/min |
| Macht | 4+4KW |
| Gewicht | 5-6T |
| lengte | 78M |
| Gebruik | nagel en spoor |
|---|---|
| capaciteit | 15-45m/min |
| eigenschap | einde niet knipsel |
| aandrijving | lager |
| dikte | 0.30.6mm |
| Eigenschap | type 2 |
|---|---|
| Het levenstijd | 15 jaar hierboven |
| Garantie | 2 jaar |
| Certificaat | ISO&CE |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30days |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 reeksen/maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| rolsations | op 12 en beneden 17 |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Transmissie | Kettingsoverdracht |
| Scherpe Methode | PLC hydraulische besnoeiing |
| Macht | 4+4 kW |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30days |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 reeksen/maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaaltype | PPGI/GI/Aluminium |
|---|---|
| MaterialThickness | 0.3-0.6mm |
| MaterialWidth | 285mm |
| Rollerstation | 18 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |