| Materiaal | gegalvaniseerd staal |
|---|---|
| Maat | 5“ |
| Gebruik | Dakgoot |
| Power | 4+4kw |
| Capaciteit | 10m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Gebruik | Wandpaneel |
|---|---|
| Functie | pre-cutting |
| Snelheid | 20m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Gewicht | 3000kg-20000kg |
|---|---|
| type | het verglaasde blad van het tegeldak |
| controlesysteem | PLC controle |
| grondstoffenbreedte | 1250mm |
| grondstoffendikte | 0.30.6mm |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulisch knipsel |
| Per maand | 30 reeksen |
| Type | De dubbele laag van RT 8-14 |
|---|---|
| Breedte | 1250 mm |
| Rollen | hogere 10 rijen onder 13 rijen |
| Uitgevoerd | Polen |
| de kleur van de machine | bule |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computerbesturingsdoos is verpakt in een kartonnen doos |
|---|---|
| Levertijd | 30days |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 reeksen/maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Gebruik | Dak en muur |
|---|---|
| Capaciteit | 15m/min |
| Macht | 4+4KW |
| Gewicht | 5-6T |
| lengte | 78M |