| Gebruik | Nagel en Spoor |
|---|---|
| Capaciteit | 25m/min |
| Voorzien zijn van | einde niet knipsel |
| Drijfveer | Handelswijze |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Suitable Material Thickness | 1-1.2mm |
|---|---|
| Forming Station | 18Stations |
| Shaft | 45# Steel |
| Main Roller | GCr15 bearing steel |
| Balde Material | Cr12 |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computer bedieningsdoos is verpakt door kartonnen doos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | L/c, t/t |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Grootte | 11*1.5*1.9m |
|---|---|
| Gewicht | 9T |
| Markt | Duitsland |
| Rol | 45# staal |
| Capaciteit | 15m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Diameter | 100MM |
|---|---|
| Dikte | 0.40.6mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| markt | Rusland |
|---|---|
| Gebruik | Wandpaneel |
| Breedte | 1250mm |
| Dikte | 0.30.7mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Breedte van de plaat | 1000mm |
|---|---|
| Rollen | 18 rijen |
| Macht | 4+4KW |
| Voltage | 380V 50Hz 3Phases |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| kleur | blauw |
|---|---|
| type | automatisch |
| controlesysteem | PLC controle |
| scherpe methode | hydraulische besnoeiing |
| per maand | 30sets |