| Gebruik | Dakpan |
|---|---|
| Breedte | 1000mm |
| dikte | 0.30.8mm |
| Garantie | 12 maanden |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Norm | Ce |
|---|---|
| Functie | dek twee |
| Snelheid | 8-10m/min |
| Garantie | hele leven |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| stalen dikte | 0,3-0,6 mm |
|---|---|
| Vormingssnelheid | 10-15 m/min |
| Rollerstations | aangepast |
| Materiaal van de rol | 45# staal |
| Voeding | 380V, 50Hz, 3 fasen |
| Gebruik | dak en muur |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Breedte | 1000mm |
| Roller | 45 staal |
| Capaciteit | 10m/min |
| Gebruik | Dak en muur |
|---|---|
| Capaciteit | 15m/min |
| Kracht | 4+4KW |
| Gewicht | 5-6T |
| Lange | 7 tot 8 meter |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Breedte | aangepaste |
| Functie | Twee in |
| Capaciteit | 810m/min |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Gebruik | dak en muur |
| Capaciteit | 10m/min |
| Gewicht | 6t |
| Lengte | 8m |
| Materiaal | PPGI-GI Al |
|---|---|
| Breedte | 1000mm |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Gebruik | blinddeur |
| Functie | antiwind |
| Gebruik | Garagedeur |
|---|---|
| Functie | antiwind |
| Breedte | 6M |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Capaciteit | 910m/min |