| rolsations | op 12 en beneden 17 |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Transmissie | Kettingsoverdracht |
| Scherpe methode | PLC hydraulische besnoeiing |
| Macht | 4+4 kW |
| Gebruik | goot |
|---|---|
| Type | aangepaste |
| Lengte | aangepaste |
| Materiaal | DX51 |
| Capaciteit | 10m/min |
| Geschikt Materiaal | Galvainzedstaal |
|---|---|
| Gebruik | Dakpurlin |
| Capaciteit | 8-10m/min |
| Ponsen | ja |
| Dikte | 3mm |
| Materiaal | Kleur staal |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Breedte | aangepaste |
| Gewicht | 7T |
| Lengte | 9m |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Controlesysteem | PLC Controle |
| Scherpe methode | hydraulische besnoeiing |
| het werk snelheid | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Controlesysteem | PLC Controle |
| Scherpe methode | hydraulische besnoeiing |
| het werk snelheid | 15m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30days |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 reeksen/maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending. |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |