| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computer bedieningsdoos is verpakt door kartonnen doos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | T/T, L/C |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Certificaat | CE&ISO |
|---|---|
| Ervaring | 20 jaar |
| Hoofdmarkt | Europese Amerikaan, |
| Het levenstijd | 15-20 jaar |
| Garantie | Het gehele leven |
| Gebruik | Stapdak |
|---|---|
| Materiaal | PPGI-GI |
| Het levenstijd | 10 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| Levertijd | 30 dagen |
| Gebruik | staaldak |
|---|---|
| Garantie | het levenstijd |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Functie | ontwerp twee in één |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Dikte | 0.30.6mm |
| macht | 5.5Kw |
| Gewicht | 7T |
| Materiaal | DX51 |
|---|---|
| Dikte | 0.4-0.6mm |
| Capaciteit | 10m/min |
| Type | Square |
| Garantie | 1 jaar |
| Gebruik | goot |
|---|---|
| Profiel | aangepaste |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Maat | 4“ 5“ 6“ |
| gewicht ‚ | 2T |
| Materiaal | DX51 52 53 |
|---|---|
| type | halve ronde |
| dikte | 0.30.6mm |
| lengte | 11m |
| gewicht | 5T |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |