| Geschikt materiaal | PPGI, GI, Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.8mm |
| Breedte | Cutomized |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | daktegel die machine vormen |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| materiële breedte | 1200 mm |
| Rollerstations | 11Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal ID | 1250 mm |
| Rolstations | 12Stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Tegel die Machine vormen |
| Gebruik | Dak |
| Macht (w) | 5.5+7.5KW |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Dakdekzeil rolvormen machine |
| Type | Het Broodje dat van de Kettingoverbrengingstegel Machine vormt |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Breedte | 1250mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Dimensie | 6.7*1.6*1.3m |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Type | Square |
|---|---|
| Materiaal | 333mm |
| Dikte | 0.40.5mm |
| Snelheid | 810m/min |
| Garantie | 1 jaar |
| kleur | aangezien uw vereis |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | het hydraulische cuting |
| vestig jaar | since1996 |
| Controlesysteem | PLC-besturing |
|---|---|
| Rollers | 45Stations |
| Versnelling | 15m/min |
| Diameter van schacht | Φ100mm |
| Totaal vermogen | 15+15+15+5,5 kW |