| Type | Met hoge weerstand en 1220,1250mm het Voeden Breedte Verglaasd Tegelbroodje dat Machine met 8 vormt |
|---|---|
| Rollen | 10 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Gewicht | 3.2T |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20 m/min |
| Gewicht van de machine | 8.7 |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Vervaardiging voor de vervaardiging van de volgende soorten machines: |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 810m/min |
| Machinegewicht | 22T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| Type | Standaard 686mm IBR Bladbroodje die Machine vormen |
|---|---|
| Rollen | 16 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Productie | 812m/min |
|---|---|
| Plaats van herkomst | Hebei, China (vasteland) |
| Macht (W) | 4+4kw |
| Dimensie | 7*1.5*1.5m |
| Gewicht | 4t |
| Modelaantal | Dubbele laag rolvormen machine |
|---|---|
| Garantie | 18 maand |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Type | 1100mm Rusland het type verglaasde broodje die van het het dakwerkpaneel van de staptegel machine vo |
|---|---|
| Breedte | 1250 |
| dikte | 0.30.6mm |
| Capaciteit | 2-4m/min |
| Afmeting | 7.5*1.5*1.2m |
| Macht | 4+4KW |
|---|---|
| Capaciteit | 45m/min |
| Ponsen | Beschikbaar |
| naam | plc omega broodje die machine met hydraulisch knipsel vormen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computerbesturingsdoos is verpakt in een kartonnen doos |
| type | Verglaasd tegelbroodje die machine vormen |
|---|---|
| breedte | 1200 MM. |
| rollen | 16 rijen |
| H staal | 400mm |
| Kleur | bule |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | automatisch |
| Breedte | 2600m/4000mm |
| dikte | 0.130.3mm |
| per maand | 20 reeksen |