| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Het Broodje die van het dakblad Materiaal vormen |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1250 mm |
| Rolstations | Bovenste: 10 stations; Omlaag: 14 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1250 mm |
| Rolstations | 15Stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1200mm |
| Rolller Stations | 15Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1000mm,1200mm |
| Roller Stations | 12Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Naam | 0.6mm de Deurbroodje die van het Rolblind Machinehoge snelheid 380v vormen |
|---|---|
| Sleutelwoord | de rollende machine van de blinddeur |
| Dikte | 0.6mm |
| Levering | 380V |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Omvormer | DELTA |
|---|---|
| Naam van het product | Muurcomité Broodje die Machine vormen |
| Het vormen van snelheid | 15m/min |
| Totale macht | 4+4KW |
| Materiaal van de rol | 45# staal |
| Grootte | 6.5*1.3*1.5m |
|---|---|
| AANDRIJVINGSwijze | Kettingoverbrenging |
| Materiële Dikte | 0.30.6mm |
| Gewicht | 4,5 ton |
| Stroomvoorziening | 380V/3PHASE/50HZ |
| Machinekleur | blauwe |
|---|---|
| materiële breedte | gegalvaniseerde 1500mm |
| Machine Type | Vloer dek rolvormen machine |
| Machinestijl | De Stijl van Duitsland |
| hoeveel rol | 28 rollen |