| Dikte | 0.30.6mm |
|---|---|
| Materiaal | Staalrol |
| Rolposten | 10 posten |
| Scherp type | hydraulisch knipsel |
| Grootte | 4.9m*1.2m*1.5m |
| Type | Dakcomité Broodje die Machine met Hydraulisch Knipsel vormen |
|---|---|
| Rollen | 20 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| materiële breedte | 1000 mm, 1250 mm |
| Rollerstations | 12 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1220 mm |
| Rolstations | 12 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1200 mm |
| Rolstations | 11Stations |
| Diameter van schacht | Φ70mm |
| Mareriaal type | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0,3-0,6 mm |
| materiële breedte | 1200 mm |
| Rollerstations | 18Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Type | Het hoge snelheid Gegalvaniseerde Broodje die van het Dakwerkblad Machine met Hydraulisch Knipsel vo |
|---|---|
| Rollen | 26 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Dimensie | 11*1.3*1.5 m |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | het 0.15mm0.4mm Gegalvaniseerde Broodje dat van het Staal Automatische Dak Machine/Dakbladbroodje vo |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1250 mm |
| Rolstations | 11Stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiële breedte | Bovenste: 1200 mm; Omlaag: 1220 mm |
| Rolstations | Bovenste: 11 stations; Omlaag: 12 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |