| Geschikt materiaal | GI PPGI |
|---|---|
| Capaciteit | 45m/min |
| Gewicht | 2.5T |
| Rollen materiaal | Cr12 |
| Sollicitatie | drywall systeem |
| Type | Vroegere het Broodje van tuinenknudson/het Broodje die van het Bladmetaal het Gebruik van Machinesfa |
|---|---|
| Rollen | 18 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | het 0.15mm0.4mm Gegalvaniseerde Broodje dat van het Staal Automatische Dak Machine/Dakbladbroodje vo |
| Modelaantal | Dubbele laag rolvormen machine |
|---|---|
| Garantie | 18 maand |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Gebruik | Nagel en spoor |
|---|---|
| Type | Wals het vormen van machine koud |
| Dikte | 0.51mm |
| Capaciteit | 20-40M/MIN |
| Macht | 4.5+3kw |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1000 mm |
| Rolstations | Bovenste: 11 stations; Omlaag: 12 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Type | Broodje die Machine vormen |
|---|---|
| Het voeden breedte | 1200mm |
| rollen | 12/15Rollers |
| de kleur van de machine | Bule |
| Dikte | 0.3 - 0,6 mm |
| AANDRIJVINGSwijze | Kettingoverbrenging |
|---|---|
| Naam van het product | Muurcomité Broodje die Machine vormen |
| Controlesysteem | PLC-besturing |
| Materiële Dikte | 0.30.6mm |
| Omvormer | DELTA |
| Geschikte materiaaldikte | 1.53mm |
|---|---|
| vormingsstation | 18Stations |
| Schacht | 45# staal |
| Hoofdroller | GCr15 Dragend Staal |
| balde materiaal | CR12 |
| Type | het broodje die van het dakwerkblad machine vormen |
|---|---|
| Rollen | 17 |
| Rolmateriaal | No.45 staal |
| Garantie | 12 maand |
| Gebruik | dak |