| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Verglaasd Broodje dat Materiaal vormt |
| Controlesysteem | PLC controle |
| het maken meriod | 45days |
| Scherpe Methode | hydraulisch snijden |
| model | HC30 |
|---|---|
| Type | Wals zich het Vormen koud |
| Tegelnaam | bamboe |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Dikte | 0.30.6mm |
|---|---|
| Snelheid | 4m/min |
| Type | Wals zich het Vormen koud |
| Design | aangepaste |
| Garantie | 1 jaar |
| Type | Downspout vormmachine |
|---|---|
| Materiële Dikte | 0.30.6mm |
| Diameter van | 100 mm |
| snijden | Vlieg-zaag Knipsel |
| macht | 4+4kw |
| Eigenschap | twee in |
|---|---|
| Garantie | Het levenstijd |
| snelheid | 0-2m/min |
| Naam | Wals het Vormen van Materiaal koud |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | koudwalsen vormen |
|---|---|
| Gebruik | villa dak |
| dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Macht (w) | Ongeveer 12KW |
| Grootte | 28-200-800 |
|---|---|
| Vormingstype | koudwalsen vormen |
| Eigenschap | hoge capaciteit |
| Certificaat | CE ISO |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | Tegel vormmachine |
|---|---|
| Macht (W) | 4+4kw |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| materiaal van gebeëindigde opbrengst | PPGI EN GI ENZ. |
|---|---|
| de diameter van schacht | 70mm |
| de breedte van materiaal | 1220mm ppgi |
| de gebeëindigde opbrengsstijl | verglaasde het broodjes foming machine van het tegeldakwerk |
| Type | 34 - 151 - 908 |
| Geschikt Materiaal | PPGI, GI, Aluminium |
|---|---|
| dikte | 0.30.8mm |
| Breedte | Cutomized |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Tegel die Machine vormen |