| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| rolbreedte | 1220mm |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Snelheid | 20m/min |
| Broodjesmateriaal | No.45 staal |
| Gewicht | 4t |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Type | Automatisch |
|---|---|
| controlesysteem | PLC Controle |
| Scherpe methode | Hydraulisch Knipsel |
| Grondstoffenbreedte | 1000mm |
| vestig jaar | 1996 |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Controlesysteem | PLC Controle |
| Scherpe methode | hydraulische besnoeiing |
| het werk snelheid | 8-10m/min |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Rolmateriaal | 45# staal, harde chorme |
| Snelheid | op 9m/min, beneden2m/min |
| Dikte van het materiaal | 0.30.6mm |
| Geschikt materiaal | Gegalvaniseerd staal |
|---|---|
| Gebruik | Dakgording |
| Capaciteit | 8-10m/min |
| Ponsen | JA |
| dikte | 3mm |
| Geschikt Materiaal | Galvainzedstaal |
|---|---|
| Gebruik | Dakpurlin |
| Capaciteit | 8-10m/min |
| Ponsen | ja |
| Dikte | 3mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |