| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 1.6-2 mm |
| Versnelling | 10 m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 1220 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 500 mm |
| Verpakking | 40GP |
|---|---|
| Machinesnelheid | 10-15 m/min |
| Rollers | 19 Rollerstations |
| Gedreven systeem | Ketting of versnellingsbak |
| Controlerend Systeem | PLC en converter |
| Versnelling | 15m/min |
|---|---|
| Totaal vermogen | 15+15+15+5,5 kW |
| Controlesysteem | PLC-besturing |
| Gewicht van de machine | 33600 kg |
| Diameter van schacht | Φ100mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 500 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 500 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 500 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 500 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 500 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 500 mm |