| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 15 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 15 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI / GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1200 mm |
| Rollerstations | 15 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1200 mm |
| Rollerstations | 12 posten |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| MAAT | 6.2*1.3*1.5m |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Gewicht | 4.3t |
| Controlesysteem | PLC-besturing |
| Totaal vermogen | 4+4KW |
| Controlesysteem | PLC-besturing |
|---|---|
| Materiaal van de rol | 45# staal |
| AANDRIJVINGSwijze | Kettingoverbrenging |
| Omvormer | DELTA |
| Rolposten | 12 |
| Verpakking | 40GP |
|---|---|
| Machinesnelheid | 10-15 m/min |
| Rollers | 19 Rollerstations |
| Gedreven systeem | Ketting of versnellingsbak |
| Controlerend Systeem | PLC en converter |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 500 mm |
| Rollers | 15 stations |
|---|---|
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Diameter van schacht | Φ70mm |
| Materiaal van de snijmachine | Cr12 |
| type aandrijving | Keten aandrijving |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollers | 15 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |