| Geschikte Markt | Europees Azië, |
|---|---|
| Gebruik | Wandpaneel |
| Capaciteit | 810m/min |
| rolpost | 17 rijen |
| Materiaal | Gegalvaniseerde staalplaat, |
| Gebruik | Wandpaneel |
|---|---|
| Functie | pre-cutting |
| Snelheid | 20m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Volledige automatisch |
| PLC | Eura |
| Scherpe Methode | Hydraulische besnoeiing |
| Grondstoffenbreedte | 400mm |
| Geschikte Markt | Europees Azië, |
|---|---|
| Gebruik | Wandpaneel |
| Capaciteit | 810m/min |
| rolpost | 17 rijen |
| Materiaal | Gegalvaniseerde staalplaat, |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | het hydraulische cuting |
| Per maand | 30 reeksen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending. |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |