| Broodje die Snelheid vormen | 15-20m/min |
|---|---|
| Productsoort | broodje die machine vormen |
| Operatiemodus | Buttons + Touch Screen |
| Hs-code | 8462219000 |
| Diameter hoofdas | 70 mm |
| Gebruik | bouw |
|---|---|
| Type | Wals het vormen van machine koud |
| Dikte | 0.30.5mm |
| Capaciteit | 40m/min |
| Macht | 5.5+4+1.5KW |
| Type | Broodje die Machine vormen |
|---|---|
| Rollen | 19 |
| Rolmateriaal | No.45 Staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Naam van het product | Muurcomité Broodje die Machine vormen |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC-besturing |
| Scherpe wijze | hydraulisch knipsel |
| Omvormer | DELTA |
| Materiaal van de rol | 45# staal |
| naam | Van het het metaaldak van China de randglb broodje die machine vormen |
|---|---|
| Control System | PLC Deltaomschakelaarscontrole |
| Voeding | driefasen, 380V, 50Hz |
| Hoofdkader | H-Straal 350 |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Materiaal | gegalvaniseerd staal, koud staal |
|---|---|
| Dikte | 0.50.9mm |
| Capaciteit | 25m/min |
| naam | 175mm het staal koude nagel die van het schachtlager machine380v 50hz 3 fasen vormen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | Wals zich het Vormen koud |
|---|---|
| merk | HC |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt het controlebord ingepakt door kartondoos. |
| Levertijd | 60days na ontvang goedgekeurde storting. |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Dakgootblad die Machine vormen |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Per maand | 30SETS |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Per maand | 30 reeksen |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 312mm |
| Rollerstations | 15 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |