| Kleur | zoals u vereist |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| controlesysteem | PLC Controle |
| Scherpe methode | Hydraulisch Knipsel |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| spanning | 380V 50 Hz 3 fase |
|---|---|
| Materiaal | gegalvaniseerde/kleurenstaalplaat |
| schacht | 75mm, vast lichaam |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Machinekleur | kan aanpassen |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulisch knipsel |
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Materiaaltype | PPGI / GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.81.2mm |
| Materiaalbreedte | 788mm |
| Rollerstations | 28Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Transmissie | Versnellingsbak of kettings het drijven |
|---|---|
| schachtdia | 70 |
| Markt | Duitsland |
| Rol | 45# staal |
| Capaciteit | 15m/Min |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1200 mm |
| Rollerstations | 15 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 11/12 Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1200 mm |
| Rollerstations | 18 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
|---|---|
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 18 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Diameter van schacht | Φ70mm |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 18 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |