| Type | 0.4 - 0.8mm het Comité van de Diktemuur Broodje die Machine voor Tuin, Hotel vormen |
|---|---|
| Gebruik | Wand |
| Machinemacht | 4+4kw |
| Snelheid | 1520m/min |
| werknemer | 1-2only |
| Dikte | 250mm |
|---|---|
| bladbreedte | 1000 mm |
| bladdikte | 0.30.6mm |
| kleur | organe |
| Tweedehands | Nieuwe |
| broodjesmateriaal | 45# hoogwaardig Staal |
|---|---|
| Type | het verglaasde blad van het tegeldak |
| Controlesysteem | PLC controle |
| Grondstoffendikte | 0.30.8mm |
| Manier van Aandrijving | 1,2 duim enige keten |
| materiële breedte | 1000mm |
|---|---|
| Rolposten | 12 rijen |
| Machinekleur | blauw/rood (als uw vereiste) |
| Materiële Dikte | 0.30.7mm |
| Snelheid | 015m/min |
| De Diameter van de rolschacht | 80 mm |
|---|---|
| Rollen | 14Stations |
| Structuur | Tribunetype |
| Bladmateriaal | Cr12 |
| Kracht | 15+5.5Kw |
| Hoofdrolmateriaal | Cr12 |
|---|---|
| Schacht | 45# staal |
| Het vormen van snelheid | 15m/min |
| Rollen | 14Stations |
| Bladmateriaal | Cr12 |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollers | 20 posten |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| onderdelen | het kleurrijke de lossingsrek van de staalplaat, golfeenheid (tegelpers), samengestelde gastheereenh |
|---|---|
| de grootte van de schuimmachine | 36000mm × 3000mm × 2800mm |
| Voeding | AC 380 Herz V/50 |
| Dikte | 0.3 - 0,6 mm |
| Elektrisch controlesysteem | PLC keurt touch screen goed, en de frequentieconvertor keurt taida goed. |
| MaterialType | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 22 Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 10/12 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |