| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 15 m/min |
| Machinegewicht | 3.1T |
| Rollers | 45# staal |
| Type | Rollenvormende machine |
| Gebruik | Nagel en spoor |
|---|---|
| Type | Wals het Vormen van Machine koud |
| Capaciteit | 20-40M/MIN |
| Macht | 24KW |
| Dikte van de plaat | 11.5mm |
| Rol & Schacht | 45# staal |
|---|---|
| Diameter van schacht | Φ66 |
| Snijdersmateriaal | CR12 |
| Het vormen van Snelheid | 2m/min |
| Totale macht | 3+3kw |
| Dikte | 1.2mm |
|---|---|
| Breedte | 1000mm |
| Garantie | 12 maand |
| de dienst | hele leven |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30days |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70%-saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 reeksen/maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computer bedieningsdoos is verpakt door kartonnen doos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | L/c, t/t |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Packaging Details | Main machine is nude, the computer control box is packed by carton box. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | T/T,L/C |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.81.2mm |
| Materiaalbreedte | 930mm |
| Rollerstations | 22/24Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Packaging Details | Main machine is nude, the computer control box is packed by carton box. |
|---|---|
| Delivery Time | 30days |
| Payment Terms | L/C,T/T |
| Supply Ability | 20 sets/month |
| Place of Origin | Botou Hebei China |
| kleur | blauw |
|---|---|
| type | automatisch |
| breedte | 4000mm |
| dikte | 0.130.3mm |
| per maand | 20 reeksen |