| Breedte | 1250mm |
|---|---|
| Dikte | 0.30.8mm |
| Blade | zoals vereisen |
| macht | 3+3kw |
| Snelheid | 810m/min |
| Installatiedimensie | 28000 * 2500 * 2500 mm |
|---|---|
| spanning | 380 de fase van v 50 Herz 3 |
| TOTAAL | 25 kW |
| Productiesnelheid | 0-5 m/min |
| Ontwikkelde breedte | 1000 mm |
| Productiesnelheid | 0-5 m/min |
|---|---|
| Ontwikkelde breedte | 1200 mm |
| Productdikte | 50-250 mm |
| kleur | blauwe |
| Tweedehands | Nieuwe |
| Snelheid van vorming | 15m/min |
|---|---|
| Spanning | 380V/50Hz/3fase |
| Hoofdrolmateriaal | Cr12 |
| Bladmateriaal | Cr12 |
| vermogen | 15+5.5Kw |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 500 mm |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 11/12Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | 30% storting door T/T vooraf en 70% saldo na inspectiebevestiging vóór verzending |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 18/19Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1200 mm |
| Rollerstations | 12/15Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Material | GI/PPGI |
|---|---|
| Thickness | 0.45-0.55mm |
| Capacity | 40m/min |
| name | Double Out PPGI 0.55mm Cold Roll Forming Machine |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |