| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Gebruik | dak en muur |
| Capaciteit | 10m/min |
| Gewicht | 6t |
| Lengte | 8m |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.3-0.6 mm |
| Versnelling | 4 m/min |
| Kleur | Blauw |
| breedte | 1220 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 1220 mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computer bedieningsdoos is verpakt door kartonnen doos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | L/C,T/T |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1220 mm |
| Rollerstations | 12/13Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1250 mm |
| Rollerstations | 10/17 Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1000 mm |
| Rollerstations | 14Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 210m/min |
| Machinegewicht | 3.1t |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| Type | dakwerk en muur dubbel bladbroodje dat machine vormt |
|---|---|
| Breedte | 1000mm |
| Rollen | op 15 rijen onderaan 16 rijen |
| Keten | 1 duim |
| H staal | 400 mm |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Profiel | aangepaste |
| Capaciteit | 10m/min |
| Gewicht | 3T |