| Geschikt materiaal | PPGI, GI, Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.8mm |
| Breedte | Cutomized |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | daktegel die machine vormen |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1000 mm |
| Rolstations | Bovenste: 11 stations; Omlaag: 12 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiële breedte | Bovenste: 1200 mm; Omlaag: 1220 mm |
| Rolstations | Bovenste: 11 stations; Omlaag: 12 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Type | Dubbele laag rolvormen machine |
|---|---|
| Gebruik | dak |
| Materiaal | PPGI-GI |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Modelaantal | rolvormen machine |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| materiële breedte | 1200 mm |
| Rollerstations | 11Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Gebruik | Dak en muur |
|---|---|
| Materiaal | PPGI, GI |
| Verrichting | Behoefte 1 persoon |
| Capaciteit | 2-10m/min |
| Gewicht | 6t |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Breedte | aangepaste |
| Functie | Twee in |
| Capaciteit | 810m/min |
| Gebruik | Dak en muur |
|---|---|
| Materiaal | PPGI, GI |
| Verrichting | Behoefte 1 persoon |
| Capaciteit | 2-10m/min |
| Gewicht | 6t |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | het 0.15mm0.4mm Gegalvaniseerde Broodje dat van het Staal Automatische Dak Machine/Dakbladbroodje vo |