| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.3-0.6 mm |
| Versnelling | 10 m/min |
| Kleur | Blauw |
| breedte | 1220 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 500 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 400 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.3-0.8 mm |
| Versnelling | 30 m/min |
| Kleur | Rood |
| Breedte | 1220 mm |
| Materiaal | PPIG IG Aluminium |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Versnelling | 15m/min |
| Kleur | Blauw |
| Breedte | 1220 mm |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaal Materiaal | 1220 mm |
| Rollers | 19Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1000 mm |
| Rollerstations | 10/13 Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |