| Materiaal | DX51 |
|---|---|
| Breedte | 333 |
| Dikte | 0,5 mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| kleur | blauwe |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computer bedieningsdoos is verpakt door kartonnen doos. |
|---|---|
| Levertijd | 30 dagen |
| Betalingscondities | L/c, t/t |
| Levering vermogen | 20 sets / Maand |
| Plaats van herkomst | Botou Hebei China |
| Macht (W) | 4KW-15KW |
|---|---|
| Garantie | 18 maand |
| Control System | Panasonic PLC |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1200/1220 mm |
| Rollers | 12+15Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Snelheid | 8-10m/min |
| Garantie | 1year |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Macht | 4+4 kW |
|---|---|
| Garantie | 24 maand |
| controlesysteem | Touch screen |
| Scherpe methode | Hydraulisch scherp systeem |
| het werk snelheid | 0 - 15 m/min |
| Rolpost | 16Station |
|---|---|
| Diameter van schacht | Φ66mm |
| Snijdersmateriaal | Cr12 |
| Het vormen van Snelheid | 8-12m/min |
| totale macht | 3+3kw |
| Macht | 5.5+5.5KW |
|---|---|
| Garantie | 24 maand |
| controlesysteem | Touch screen |
| Scherpe methode | Hydraulisch scherp systeem |
| het werk snelheid | 0 - 15 m/min |
| Materiaaltype | PPGI/GI/Aluminium |
|---|---|
| MaterialThickness | 0.3-0.6mm |
| MaterialWidth | 285mm |
| Rollerstation | 18 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |