| MaterialType | PPGI/GI/Aluminum |
|---|---|
| MaterialThickness | 0.3-0.6mm |
| MaterialWidth | 100mm |
| Rollerstation | 18 stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Type | glazen dakplaat van tegels |
|---|---|
| Controlesysteem | PLC-besturing |
| Grondstoffenbreedte | 1250 mm |
| Grondstofdikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 12 maanden na het verschepen |
| Material Type | PPGI/GI/Aluminum |
|---|---|
| MaterialThickness | 1.5-2mm |
| Rollerstation | 18 stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Cutter Material | CR12 |
| Kleur | zoals u vereist |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| controlesysteem | PLC Controle |
| Scherpe methode | Hydraulisch Knipsel |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| Rol & Schacht | 45# staal met Chrome-Behandeling |
|---|---|
| Diameter van schacht | Φ70mm |
| Snijdersmateriaal | Cr12 |
| Aandrijvingstype | Kettingoverbrenging |
| Controlesysteem | PLC Controle |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | Automatisch |
| Breedte | 2600m/4000mm |
| Dikte | 0.130.3mm |
| per maand | 20 reeksen |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Breedte | aangepaste |
| Functie | Twee in |
| Capaciteit | 810m/min |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 400 mm |
| Rollerstations | 16Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1000 mm |
| Rollerstations | 10/12 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaaltype | PPGI / GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0.3-0.6 mm |
| Materiaalbreedte | 1200 mm |
| Rollerstations | 15 stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |