| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20 m/min |
| Gewicht van de machine | 8.7 |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Vervaardiging voor de vervaardiging van de volgende soorten machines: |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | het 0.15mm0.4mm Gegalvaniseerde Broodje dat van het Staal Automatische Dak Machine/Dakbladbroodje vo |
| Materiaal | PPGI GI 1,5 mm |
|---|---|
| Capaciteit | 15m/min |
| Rollerstations | 32 Rollerstations |
| Verpakking Details | 1.Main het broodje die machine en V.N.-coiler vormen is naakte verpakking (als u nodig hebt, kunnen |
| Levertijd | 30 werkdagen |
| Type | Broodje die Machine vormen |
|---|---|
| Gebruik | Dak |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | Het verglaasde Broodje dat van de Daktegel Machine vormt |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| Snelheid | 2m/min |
| Geschikt Materiaal | gi/ppgi/aluminum |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| Type | Dubbele laag rolvormen machine |
|---|---|
| Materiaal | PPGI-GI |
| Dikte | 0.30.8mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Type | Dubbele laag rolvormen machine |
|---|---|
| Gebruik | dak |
| Materiaal | PPGI-GI |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | het 0.15mm0.4mm Gegalvaniseerde Broodje dat van het Staal Automatische Dak Machine/Dakbladbroodje vo |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | het 0.15mm0.4mm Gegalvaniseerde Broodje dat van het Staal Automatische Dak Machine/Dakbladbroodje vo |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | het 0.15mm0.4mm Gegalvaniseerde Broodje dat van het Staal Automatische Dak Machine/Dakbladbroodje vo |