| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 3.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Rolvormmachine |
| Materiaal | PPGigi |
|---|---|
| capaciteit | 2-10m/min |
| machinegewicht | 6.3T |
| rollen | 45# staal |
| Type | Broodje die Machine vormen |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 810m/min |
| Machinegewicht | 3.1t |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| Materiaal | PPGigi |
|---|---|
| capaciteit | 2-4m/min |
| machinegewicht | 4.5T |
| rollen | 45# staal |
| Type | Broodje die Machine vormen |
| Materiaal | PPGigi |
|---|---|
| capaciteit | 4m/min |
| machinegewicht | 4.5T |
| rollen | 45# staal |
| Type | Broodje die Machine vormen |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 2-10m/min |
| Machinegewicht | 3.1T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Broodje die Machine vormen |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 4m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1220mm |
| Roller Stations | 15Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Material Width | 1200mm |
| Roller Stations | 11Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal breedte | 1220 mm |
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Rolstations | 18Stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |