| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal breedte | 1250 mm |
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Rolstations | 12Stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Width | 1220mm |
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Roller Stations | 16Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |
| type | broodje die machine vormen |
|---|---|
| materiaal | PPGI-GI |
| breedte | 1000mm |
| dikte | 0.30.6mm |
| het levenstijd | meer dan 10 jaar |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1200 mm |
| Rolstations | 12Stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 8-10m/min |
| Machinegewicht | 1.6T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | broodje die machine vormen |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1250 mm |
| Rolstations | 11Stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1000 mm |
| Rolstations | Bovenste: 11 stations; Omlaag: 12 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Materiaal tape | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| materiële breedte | 1219mm |
| Rollerstations | 15 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal breedte | 1220 mm |
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Rolstations | 16Stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Type | Koud walsen vormmachine |
|---|---|
| Gebruik | dak en muur |
| Functie | zelfslot |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |