| Geschikt materiaal | GI PPGI |
|---|---|
| Capaciteit | 45m/min |
| Gewicht | 2.5T |
| Rollen materiaal | Cr12 |
| Sollicitatie | drywall systeem |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 810m/min |
| Machinegewicht | 22T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | rolvormen machine |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Het Bladbroodje die van het staaldakwerk Machine vormen |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| materiële breedte | 1220MM |
| Rollerstations | 11Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Mareriaal type | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaaldikte | 0,3-0,6 mm |
| materiële breedte | 1200 mm |
| Rollerstations | 18Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1250 mm |
| Rolstations | 15Stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Type | Broodje die Machine vormen |
|---|---|
| Rollen | 11 |
| Rolmateriaal | No.45 Staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computerbesturingsdoos is verpakt in een kartonnen doos |
| Type | het broodje die van het dakwerkblad machine vormen |
|---|---|
| Gebruik | Dakblad |
| Materiaal | PPGI-GI |
| Dikte | 0.30.8mm |
| Capaciteit | 20m/min |
| Type | Geglazuurde tegelrolvormmachine |
|---|---|
| Breedte | 1250 |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Capaciteit | 2-4m/min |
| Dimensie | 7.5*1.5*1.2m |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | 1250 mm |
| Rolstations | 15Stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |