| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Het Broodje die van het dakblad Materiaal vormen |
| Type | Het automatische Broodje die van C Purlin Machine vormen |
|---|---|
| Dikte | 23MM |
| Garantie | 1 jaar |
| De dienst | Het gehele leven |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | U het Metaalbroodje die van Vormpurlin Machine vormen |
|---|---|
| Snelheid | 8-10m/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Type | Regenwaterstaal Down Pipe Roll -vormmachine |
|---|---|
| Materiaal | DX52/DX53 |
| Breedte | 333mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| Levertijd | 30 dagen |
| Type | dubbel laagbroodje die machine vormen |
|---|---|
| Materiaal | PPGI-GI |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Type | Omega het Metaalbroodje die van Vormpurlin Machine vormen |
|---|---|
| Snelheid | 0-45m/min |
| Garantie | 1 jaar |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, de computerbesturingsdoos is verpakt in een kartonnen doos |
| Levertijd | 30days |
| materiaal van gebeëindigde opbrengst | PPGI EN GI ENZ. |
|---|---|
| de diameter van schacht | 70mm |
| de breedte van materiaal | 1220mm ppgi |
| de gebeëindigde opbrengsstijl | verglaasde het broodjes foming machine van het tegeldakwerk |
| Type | 34 - 151 - 908 |
| Gebruik | Nagel en Spoor |
|---|---|
| Type | Wals het vormen van machine koud |
| Dikte | 0.51mm |
| Capaciteit | 20-40m/min |
| Stroom | 4.5+3kw |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal breedte | Bovenste: 1200 mm; Omlaag: 1220 mm |
| Rolstations | Bovenste: 12 stations; Omlaag: 15 stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Material Type | PPGI/GI |
|---|---|
| Material Width | 1220mm |
| Material Thickness | 0.3-0.6mm |
| Roller Stations | 18Stations |
| Roller & Shaft Material | 45# Steel Quenching and Plating |