| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | metaalnagel en spoorbroodje die machine vormen |
| Controlesysteem | PLC controle |
| Scherpe methode | Hydraulisch Knipsel |
| per maand | 30 reeksen |
| Gebruik | Nagel en spoor |
|---|---|
| Type | Licht Keel Roll Forming Machine |
| Dikte | 0.51mm |
| Capaciteit | 20-40M/MIN |
| Macht | 4.5+3kw |
| Type | L het Broodje die van Vormpurlin Machine voor Ondernemingen Burgerlijke Bouw vormen |
|---|---|
| Rollen | 14 |
| Rolmateriaal | No.45 Staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Type | PLC het Broodje die van U Purlin van het Controlesysteem Machine voor Oude Architectuur vormen |
|---|---|
| Rollen | 14 |
| Rolmateriaal | No.45 Staal |
| Garantie | 12 maand |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Materiaal | GI |
|---|---|
| Dikte | 1.5mm |
| Garantie | 1 jaar |
| Naam | 1.5mm het kaderbroodje die van de staaldeur machine vormen |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos. |
| Gebruik | Nagel en Spoor |
|---|---|
| Type | lichte keel rollformingsmachine |
| Dikte | 0.8-1.8 mm |
| Capaciteit | 0-35m/min |
| Stroom | 21.5kw |
| Modelaantal | rolvormen machine |
|---|---|
| Garantie | 1 jaar |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | Hydraulische Cut |
| Het werk snelheid | 810m/min |
| Type | dakwerk en muur dubbel bladbroodje dat machine vormt |
|---|---|
| Breedte | 1000mm |
| Rollen | op 15 rijen onderaan 16 rijen |
| Keten | 1 duim |
| H staal | 400 mm |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Type | automatisch |
| Breedte | 2600m/4000mm |
| dikte | 0.130.3mm |
| per maand | 20 reeksen |
| Type | het broodje die van de blinddeur machine vormen |
|---|---|
| Capaciteit | 8-10m/min |
| Materiaal | PPGI-GI |
| Macht | 4+4KW |
| Arbeider | 1 slechts |