| Type | geglazuurde tegels rolvormmachine |
|---|---|
| Breedte | 1220 |
| dikte | 0,3-0,6 mm |
| Capaciteit | 4 m/min |
| Dimensie | 8,5*1,5*1,2m |
| Materiaalsoort | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| materiële breedte | 1200 mm |
| Rollerstations | 11Stations |
| Materiaal van de rol en de as | 45# Verdoofing en plating van staal |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Automatisch Vroeger Dakbroodje |
| kleur | aangezien uw vereis |
|---|---|
| Type | Automatische |
| Control System | PLC controle |
| Scherpe Methode | het hydraulische cuting |
| vestig jaar | since1996 |
| Geschikt Materiaal | PPGI, GI, Aluminium |
|---|---|
| dikte | 0.30.8mm |
| Breedte | Cutomized |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Type | Tegel die Machine vormen |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Dikte | 0.30.6mm |
| spanning | 380V |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |
| Materiaal | PPGI-GI |
|---|---|
| Capaciteit | 20m/min |
| Machinegewicht | 4.5T |
| Rollen | 45# staal |
| Type | Dakdekzeil rolvormen machine |
| Materiaaltype | PPGI/GI |
|---|---|
| Materiaal dikte | 0,3-0,6 mm |
| Materiaal ID | 1250 mm |
| Rolstations | 12Stations |
| Rol- en asmateriaal | 45 # staal blussen en plateren |
| Gebruik | Dakgoot |
|---|---|
| Materiaal | PPGI-GI |
| Dikte | 0.30.6mm |
| Maat | 4“ |
| Gewicht | 2T |
| spanning | 380V 50 Hz 3 fase |
|---|---|
| Materiaal | gegalvaniseerde/kleurenstaalplaat |
| schacht | 75mm, vast lichaam |
| Verpakking Details | De hoofdmachine is naakt, wordt de doos van de computercontrole ingepakt door kartondoos |
| Levertijd | 30 dagen |